Magyar Repülés. I. évfolyam. 1-17. szám [egybekötve].
1948 (Bp.) (Forrás-ny.)142. árverés / 111.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
96153
Slightly worn, original half cloth.
278p.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.