A mű címe Magyar Symbolikus Nagypáholy. Szertartáskönyv. III. Harmadik fok. 1912 Bp., (Márkus Samu ny.) 34p. Kopottas, kiadói vászonkötésben. 101. árverés / 292. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 Ft Kedvencekhez ad