A magyar történetírás új útjai. Szerk.: Hóman Bálint.
1931 Bp. Magyar Szemle Társaság67. árverés / 342.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
55002
464p. (A Magyar Szemle könyvei. III.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.