A mű címe Magyar vadász napok előadásai 1966. október 10-17. 1967 Bp., TIT (4)+248p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 120. árverés / 454. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad Összesen 400 példányban jelent meg.