Magyar vadász napok előadásai 1966. október 10-17.
1967 Bp. TIT120. árverés / 454.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
80957
Összesen 400 példányban jelent meg.
(4)+248p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.