Magyarország magánjogi törvénykönyve. Közzéteszi: a M. Kir. Igazságügyminisztérium.
1928 Bp, Váci Kir. Orsz. Fegyintézet ny. VIII+592p. A 19-es számú példány. Díszesen aranyozott egészbőrkötésben (Váci Kir. Orsz. Fegyintézet).
62. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 19 000 Ft