A mű címe Magyarország a Párisi Világkiállitáson. 1900. 1901 Bp., Hornyánszky 1t.+VII+201+(2)p.+2t. Gazdagon illusztrált. Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. 70. árverés / 406. Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 22 000 Ft Kedvencekhez ad