Magyary-Kossa Gyula, dr.
A hazai gyógynövények hatása és orvosi használata
Bp. Athenaeum144. árverés / 331.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
96620
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(6)+215p. Gazdagon illusztrált.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.