Makkai László
Szolnok-Doboka megye magyarságának pusztulása a XVII. század elején
1942 Kolozsvár Minerva Rt99. árverés / 215.
74954
149p. (Különnyomat az Erdélyi Tudományos Intézet 1942. évi Évkönyvéből.)
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.