Mannhardt, J(ohann) W(ilhelm)
A fasizmus. Forditották: Komán Andor és Vucskits Jenő.
1927 Miskolc Magyar Jövő Rt88. árverés / 130.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 140 000 FtAzonosító
72436
A címlap előtti levélen a kiadó gróf Bethlen István miniszterelnöknek szóló ajándékozó soraival, gyönyörű, kézzel festett, aranyozott, díszes keretben. Hártyapapírral védve.
VIII+358+(1)p.
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép példány. Beautiful copy in gilt original leather binding, inner edges gilt. Poss.: Borda Lajos könyvjegyével.