Márai Sándor
Idegen emberek. Regény. Első kötet.
(Bp. Pantheon153. árverés / 356.
Kikiáltási ár: 40 000 FtAzonosító
100531
A mű két kötetben teljes.
Signed by the author. Worn, original cloth.
199+(1)p. Aláírt példány.
Kopott, kiadói vászonkötésben.