Márai Sándor
Istenek nyomában. Egy utazás regénye. Második kiadás.
(Bp. Révai142. árverés / 282.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
96216
Spine worn, original cloth.
276p. Dedikált példány.
Kopott gerincű, kiadói vászonkötésben.