Szerző Márai Sándor Mágia (Bp. Révai 153. árverés / 335. Kikiáltási ár: 80 000 Ft Azonosító 100107 Inscribed by the author. Worn original cloth. 430p. Első kiadás. Hegedűs Gyula újságírónak dedikált példány. Kopottas, kiadói vászonkötésben.