Szerző Márai Sándor Mágia (Bp. Révai 153. árverés / 334. Kikiáltási ár: 150 000 Ft Azonosító 100108 Inscribed by the author. Worn, original cloth. 430p. Első kiadás. Kassák Lajosnak dedikált példány. Kopottas, kiadói vászonkötésben.