Márai Sándor
Válás Budán. Regény.
(Bp. Révai83. árverés / 267.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
71143
(4)+229+(1)p. Számozott (XVIII./50), aláírt, merített papírra nyomtatott példány. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. Az aranyozás enyhén kopott. Signed and numbered copy of a limited edition. In original gilt leather binding.