Marczali Henrik
Az 1790/1-diki országgyűlés. I-II. kötet.
1907 Bp. MTA70. árverés / 414.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
61440
VII+393+(2)p.; (4)+382+(1)p. (A Magyar Tud. Akad. Könyvkiadó Váll. Új folyam LXX-LXXI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.