Markó Árpád
Magyarország hadtörténete
1943 Bp. Orsz. Közokt.Tanács.67. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
61445
294+(2)p.+3 kihajt. térk. (Nemzetnevelők könyvtára III. Honvédelem 6.)
Kiadói félvászon-kötésben.