Martin, Felix
Guerre en Hongrie en 1848 et 1849
1850 Nantes L. et A. Guérard120. árverés / 139.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
80473
XXII+310p.+1 kihajt. térk.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.