[Martini Károly Vilmos]
Bilder aus dem Honvédleben von K. W. M.
1851 Wien Jasper, Hügel & Manz.61. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
61448
XII+344p.
Századvégi, aranyozott gerincű félvászon-kötésben