Maszlaghy Xaver Ferencz
Délfranciaországból. Utivázlatok.
1875 Bp Szent-István-Társulat.62. árverés / 331.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
61453
XII+374p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Festett lapszélekkel.