Maszlaghy Xaver Ferencz
1875 Bp, Szent-István-Társulat. XII+374p. Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Festett lapszélekkel.
62. árverés / 331.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Leütési ár: 4 200 Ft
Délfranciaországból. Utivázlatok.