Mátray Gyula
Vadásztárcák
1906 Bp. Pátria70. árverés / 419.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
65555
105+(2)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben, az elülső kötéstábla kis helyen foltos.