Mátyus István, k(ibédi)
1787 Posonyban, Füskúti Landerer Mihály (12)+XXI+(15)+496+(4)p. Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel.
142. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 44 000 Ft
Ó és Új Diaetetica... IV. darab.
angol szoveg
Worn, contemporary half leather. Spine slightly damaged.
A mű hat kötetben teljes.