Mátyus István, k(ibédi)
Ó és Új Diaetetica... IV. darab.
1787 Posonyban Füskúti Landerer Mihály142. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 44 000 FtAzonosító
95930
A mű hat kötetben teljes.
Worn, contemporary half leather. Spine slightly damaged.
(12)+XXI+(15)+496+(4)p.
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel.