Mauks Cornélia, farkasfalvi A mű címe Zörgő harasztok. Elbeszélések az ifjuság számára. 1909 Bp., Franklin 157p.+8t. (Mühlbeck Károly rajzai) Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. 67. árverés / 355. Kedvencekhez ad