Mikszáth Kálmán
A fészek regényei. Elbeszélések.
1887 Bp. Singer és Wolfner130. árverés / 269.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
91794
Slightly worn gilt original cloth.
166+(2)p. Első kiadás.
Enyhén kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.