Mikszáth Kálmán
A fészek regényei. Elbeszélések.
1887 Bp. Singer és Wolfner142. árverés / 303.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
95936
Contemporary half cloth. Spine gilt.
166+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.