Mikszáth Kálmán
A Tisztelt Ház. Jankó János rajzaival.
1886 Bp. Singer és Wolfner142. árverés / 305.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
95685
Contemporary cloth. Spine gilt, slightly damaged.
(2)+178+(3)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.