Mohl Antal, dr.
Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.
1913 Győr Győregyházmegye könyvsajtója140. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95098
Slightly worn, original cloth. Inner edges gilt.
(2)+135+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Kopottas, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.