Molnár Ferenc
Bp., Franklin-Társulat 228p. (--- művei.) Dedikált példány. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
144. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Leütési ár: 18 000 Ft
Az éhes város (1900).
Gilt original cloth.