Molnár Ferenc
Az éhes város (1900).
Bp. Franklin-Társulat144. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
96972
Gilt original cloth.
228p. (--- művei.) Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.