Móricz Zsigmond
Erdély. --- történelmi regénytrilógiája.
1935 Bp. Athenaeum70. árverés / 439.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
65777
904p. Első kiadás. A címlapon a szerző ajánlásával: "Csaba József kedves fiam s barátom áljen tündérkertben Sopron, 1937. XI. 6. Móricz"
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.