Móricz Zsigmond
Sárarany. Tizenharmadik kiadás.
Bp. Athenaeum138. árverés / 324.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
94796
Gilt original cloth.
199+(1)p. Aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.