Móricz Zsigmond
Sárarany. Tizenharmadik kiadás.
Bp. Athenaeum142. árverés / 311.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95952
Gilt, original cloth.
199+(1)p. Aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.