(Nagy Károly)
Daguerréotyp
1841 Pozsony Schmid ny153. árverés / 376.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
99896
A szatirikus közéleti írások szerzője Kossuth politikai köréhez tartozott.
Worn, later half cloth.
277 [recte 284]+(3)p.
Kopottas, későbbi félvászon-kötésben. A címlapon érvénytelen bélyegzőkkel.