(Nagy Károly)
Bécs, (Sollinger ny (8)+320p. Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben.
142. árverés / 412.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
A' kis számitó
angol szoveg
Slightly worn, contemporary half cloth.