Nagy Lajos
1926 Bp, Szerző. 156+(1)p. Első kiadás. A szerző első első megjelent regénye. Dedikált példány. Korabeli, aranyozott félvászon-kötésben.
62. árverés / 368.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
Vadember