Nagyváthy János
1824 Pesten, Trattner X+11-295p. Második kiadás. Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Worn, contemporary half leather binding, spine gilt.
96. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Leütési ár: 25 000 Ft
Magyar practicus termesztő
A mű első kiadása 1821-ben jelent meg, a VII. és VIII. fejezet részletesen foglalkozik a szőlőműveléssel és a borászattal (182-261p.)