Németh László
Kisebbségben. I-IV. kötet [két kötetben].
1942 Bp. Magyar Élet62. árverés / 377.
Kikiáltási ár: 6 500 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
61589
369p.; 364p. Cs. Szabó Lászlónak dedikált példány.
Viseltes, kiadói félvászon-kötésben. Mindkét kötet címlapja sérült.