Nemzeti almanach. 1841. Első év.
1841 Budapest (magyar királyi egyetem.)138. árverés / 331.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
94338
Contemporary cloth. Spine damaged. Inner edges gilt.
1t.+XXV+416+(3)p.+6t. (acélmetszetek)
Sérült gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.