Nemzeti almanach. 1841. Első év.
1841 Budapest (magyar királyi egyetem.)70. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
65643
1t.+XXV+416+(3)p.+6t. (acélmetszetek)
Viseltes, korabeli kartonkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve. Aranyozott lapszélekkel. Levelei enyhén foltosak. Szüry: 3393.