Nemzeti almanach. 1841. Első év.
1841 Budapest, (magyar királyi egyetem.) 1t.+XXV+416+(3)p.+6t. (acélmetszetek) Viseltes, korabeli kartonkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve. Aranyozott lapszélekkel. Levelei enyhén foltosak. Szüry: 3393.
70. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft