Nemzeti dicsőségünk. Szalon kiadás. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből.
1900 (Bp. Révai és Salamon.)70. árverés / 447.
Kikiáltási ár: 24 000 Ft Leütési ár: 85 000 FtAzonosító
65926
VIII+296+(1)p.+51t. (feliratos hártyapapírral)
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben, festett selyemberakással. Sérült védőtokban. Festett előzéklapokkal és lapszélekkel. Néhány levele foltos, ettől eltekintve gyönyörű példány.