Nirschy Emilia A mű címe A művészi tánc. 10 képpel. 1918 (Bp), (Táltos) 162p.+10t. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. 62. árverés / 380. Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 Ft Kedvencekhez ad