Nirschy Emilia
A művészi tánc. 10 képpel.
1918 (Bp) (Táltos)62. árverés / 380.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
67028
162p.+10t.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.