Nirschy Emilia
A művészi tánc. 10 képpel.
1918 (Bp) (Táltos)67. árverés / 397.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
61599
162p.+10t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve.