Novák Mihály
Zalavármegye az 1848-49. évi szabadságharczban. Bővitett kiadás.
1906 Zalaegerszeg Tahy R. utóda61. árverés / 203.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
66315
1t.+(6)+400p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.