Nyiry László, székelyi
Történelmi igazságszolgáltatás 1938-1941.
Bp. Urbányi István ny.)140. árverés / 338.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
95651
Original cloth. Minor defect on spine.
130+(6)p.+8t.
Kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérüléssel.