Orbán Balázs
Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel.
1889 Bp. Pesti Könyvny. Rt136. árverés / 113.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 60 000 FtAzonosító
93557
Gilt, original cloth.
479p.+12t. (hártyapapírral védett fametszetek)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.