Ortvay Tivadar
Magyarország régi vízrajza a XIII-ik század végéig. I-II. kötet.
1882 Bp MTA.140. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 46 000 FtAzonosító
95100
Contemporary half cloth, spine richly gilt.
544p.; 464p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.