Ossendowski, (Antoni Ferdynand)
Lenin. Fordította Torday Géza. I-II. kötet.
Bp. Franklin-T151. árverés / 340.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
99702
Worn, original cloth. Back cover of the second volume stained.
286p.; 293+(3)p. (Modern utazók, felfedezők könyvtára.)
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A második kötet hátsó kötéstábláján nagy folttal.