Pálffy Albert
A fekete könyv. Regény. I-II. kötet [egybekötve].
1847 Pesten Geibel Károly120. árverés / 378.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
58396
164+(1)+158+(1)p. A második kötet címlapja hiányzik.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3505.