Pap Dénes
A magyar nemzetgyűlés Pesten 1848-ban. Közli ---. I-II. kötet.
1866 Pest Ráth Mór61. árverés / 184.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
66307
(4)+439p.; (6)+383p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Poss.: Glitzke Sándor.