Pap József, Ifj. nagysomkuti
Adalékok Máramaros történetéhez
Máramarossziget Máramarosi Független Ujság ny126. árverés / 297.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
82292
(2)+369+(1)p.++3t. Lapszámozáson belül két táblával.
Modern vászonkötésben. Az eredeti, sérült borító bekötve.