Pauler Tivadar, dr.
Észjogi előtan. Harmadik, javitott kiadás.
1873 Bp. Athenaeum67. árverés / 416.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
64273
VII+315p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Több helyen aláhúzásokkal, ill. széljegyzetekkel.