Pécs-baranyai ismertető. Szerkesztő: Kalotai László. 1934.
1934 (Pécs) Dunántúl ny70. árverés / 473.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
62956
(4)+442+371+(5)p.+2t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.